Login

Signup

Posted By

Yönetim Kurulu Toplantısı (07.07.2024)

09/07/2024 | 0 Comments

07.07.2024 tarihinde Umut Yolu Kanserli Çocuklara Yardım Derneği (Weg der Hoffnung e.V. NRW) olarak gerçekleştirdiğimiz yönetim kurulu toplantısında, 2024 ve 2025 yılları için dolu dolu bir plan hazırladık. Sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyduğumuz bu etkinlikler ve projelerle dolu iki yıl, hepimiz için umut dolu anılarla geçecek.

İlk olarak, 2024 seçimli genel kurul toplantımıza dair tüm belgeleri avukatımız aracılığıyla mahkemeye teslim ettik.

2024 Etkinliklerimiz:
Tır Festivali (17-18 Ağustos 2024): Derneğimizin en büyük etkinliklerinden biri olan bu festivalde, müzik, dans, oyun ve eğlenceyle dolu iki gün bizi bekliyor. Hep birlikte unutulmaz anılar biriktireceğiz.
Sunumlar (21 veya 28 Eylül 2024 – WPE Essen Proton): Alanında uzman kişilerin gerçekleştireceği sunumlarla farkındalık yaratmaya devam edeceğiz. Katılımcılarımız soru-cevap imkanından da faydalanabilecek.
Gönüllü Buluşması (15 Eylül 2024): Derneğimizin gönüllüleriyle bir araya gelerek projelerimizi ve etkinliklerimizi değerlendireceğiz.
Bilgilendirici Sunumlar (19 veya 26 Ekim 2024): Survivor, zorbalık, tipleme ve kök hücre gibi konularda bilgilendirici sunumlarla üyelerimize ve katılımcılara bilgi aktaracağız.
Doğal Tedavi Yöntemleri (16 veya 23 Kasım 2024): Uzmanların yapacağı sunumlarla doğal tedavi yöntemleri üzerine bilgi paylaşımı yapacağız.
Kitap Fuarı (Kasım 2024 – Essen): Beş gün sürecek olan bu fuarda derneğimizin projeleri ve etkinlikleri hakkında bilgilendirmeler yapacağız.
Noel Hediyeleri (Aralık 2024): Kliniklerde oyun odalarını güzelleştirmek için çocuklara Noel hediyeleri dağıtacağız. Sunumların tarihleri netleştiğinde sizlere sosyal medya hesaplarımızdan duyuracağız.
2025 Etkinlik ve Proje Planlaması:
Ramazan Bayramı (05 Nisan 2025): Çocuklarımız ve aileleriyle birlikte kutlayarak moral ve motivasyon sağlayacağız.
Geleneksel Yaz Eğlencesi (31 Mayıs 2025): Yaz eğlencesi, dernek olarak çocuklarımız ve aileleri için bir araya gelip keyifli vakit geçirmek, kaynaşmak ve birlikte eğlenmek için harika bir fırsat.
Deutsche Kinderkrebsstiftung (Alman Kanserli Çocuklar Vakfı) Genel Kurul Toplantısı (28 Haziran 2025): Derneğimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz.
Genel Kurul Toplantısı (21 Eylül 2025): 2025 yılı için seçimli genel kurul toplantımızı gerçekleştireceğiz.
Ebeveyn Buluşması: Her iki haftada bir çarşamba günleri gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikle, ebeveynlerimizin, hasta çocuklarının kanser tedavisi süreciyle ilgili bilgi almaları, deneyimlerini paylaşmaları ve uzmanlardan destek almaları için önemli bir platform sağlıyoruz.
Toplantıda birçok yeni proje fikri de masaya yatırıldı. Önümüzdeki aylarda bu projeleri değerlendirecek ve hangilerini hayata geçireceğimize karar vereceğiz.

Umut Yolu Derneği olarak her zaman daha iyisini yapmak ve daha fazla kişiye umut ışığı olmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Sevgi ve saygılarımızla,
Umut Yolu Kanserli Çocuklara Yardım Derneği

(Weg der Hoffnung e.V. NRW)

Leave a Comment:

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.