Login

Signup

Posted By

Essen Üniversitesi Hastanesi “Dileğim Var“ Kampanyası

18/01/2023 | 0 Comments
featured-image

Umut Yolu Derneği (Weg der Hoffnung e.V.) olarak uzun yıllardır çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirebilmek adına dernek üyeleri ve gönüllülerimiz ile farklı projeler gerçekleştirdik. Yaptığımız işler esnasında hem var olan projelerimize katkı sağladık, hem de birlikte çalıştığımız kurumun yapısına uygun projeler tasarlayarak çocukların hayallerini unutulmaz kılmaya ve her gecen gün projelerimize yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Bunlardan birisi de bu yıl Essen Üniversitesi Çocuk Onkoloji Servisi için gerçekleştirdiğimiz dilek kutusu projesiydi.

Essen Üniversitesi Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisine yerleştirdiğimiz dilek kutularımıza çocuklarımız dileklerini paylaştı ve bize de bu güzel hayalleri gerçekleştirmek düştü. Ekibimiz ve gönüllülerimiz ile harikalar yarattık, süreçte bizden maddi ve manevi desteğini esirgemeyen, bu projede sponsor olan gönüllümüz DEREWA GmbH Sahibi Selçuk Kılıç sayesinde süreci hızlıca tamamlayarak çocuklarımıza hediyelerini ulaştırdık. Kendilerine de Umut Yolu Derneği olarak ayrıca teşekkür ediyoruz. Çocuklarımızın Noel zamanında hediyelerine kavuştukları andaki mutluluk ve heyecanı görmek de bizim için en büyük hediye oldu.

Umut Yolu Derneği (Weg der Hoffnung e.V.) olarak zor dönemden geçmiş ya da geçmekte olan çocuklarımızın ve ailelerin Noel döneminde de yüzlerini gülümsetmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bizim de Dernek olarak değişmeyen dileğimiz, çocuklarımızın tedavi süreçlerinin sağlık ve kolaylıkla tamamlandığını görmek ve bunun için çabalarımıza ara vermeden devam etmek olacaktır.

Umut Yolu Derneği
Weg der Hoffnung e.V

Leave a Comment:

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.