Login

Signup

Posted By

Schalke FC, Kevin ve Rico’ya yardım ediyor (21.01.2017)

21/01/2017 | 0 Comments
featured-image

Yeni yıl içten dileklerle başlıyor

92. dakikada 1-0… Sinirleri güçlü taraftarlar için bir maçtı. 21 Ocak Cumartesi günü aralarında Schalke’nin daveti ile Rico-Carlos ve Kevin de vardı, yeni yılın ilk Schalke’nin Bundesliga maçına katıldı. Ancak önemli noktaları saha dışında gerçekleşti, maçtan sonra ikisi de Schalke idollerini kişisel olarak tanıdılar.

Rico-Carlos ve Kevin için heyecanlı ve duygu dolu bir gündü. Kraliyet mavisi vakıf, her ikisi için de içten bir dileği yerine getirdi ve onları FC Ingolstadt 04 karşısında yıla başlamak için VELTINS-Arena’ya davet etti. Çocuklar 21 Ocak 2017 Cumartesi günü, kendilerini stadyumun çimlerinde özel bir stadyum turuyla başladılar. Bunu antrenör ve oyuncu değiştirme bankında hatıra fotoğrafları ve oyuncuların tünelinde bir yürüyüş izledi. Başlama vuruşunda sahanın en iyi manzarasına sahip arenada oturmalarına ve kaptan Benedikt Höwedes’in etrafındaki takıma tezahürat yapmalarına izin verildi.

Son düdükten sonra, yol onları tekrar arenanın tünellerine götürdü. İki Schalke taraftarı babaları ile birlikte takımı görecekleri için heyecanlıydılar. Sonunda vakit geldi: Kevin ve Rico-Carlos Schalke’nin profesyonelleri ile buluştular. 15 yaşındaki Kevin, yalnızca favorilerinin imzalayabileceği çok özel bir yer seçti, ayakkabısını.

Fotoğraf çekmekten, imza toplamaktan ve Schalke yıldızlarıyla sohbet etmekten yorulan Kevin ve Rico-Carlos, kendilerini mutlu bir şekilde basın toplantısı salonunun koltuklarına bırakıp günü gözden geçirdiler. “Burada, Schalke’de olmak çok güzeldi” dedi Kevin, onurlu bir şekilde ve sevinçle ayakkabısına bakarak.

Schalke hilft – Aktuell