Login

Signup

Posted By

Yaz Şenliği & Bilgilendirme Günü 2024

29/05/2024 | 0 Comments
featured-image

Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz bu özel etkinlikte, hasta çocuklarımızın ve ailelerimizin motivasyonunu artırmak ve yaşadıkları ile ilgili konularda karşılıklı fikir alışverişi yaparak hayatlarına kısa bir eğlence molasıyla birlikte bilgi alışverişinde bulunmak amacıyla bir araya geldik. Eğlence dolu bu günü güzel ve unutulmaz kılan siz değerli katılımcılarımızsınız.

Bu yaz şenliğimizde aramızda görmekten onur duyduğumuz saygıdeğer konuklarımız vardı: Eski Bölge Belediye Başkanı Klaus Dieter BROß, sponsorlarımız Güneş Sanierung’tan Zihni GÜNEŞ, Derewa GmbH’den Selçuk KILIÇ, Blumen Holländer’den Selma AVCI ve değerli basın mensupları; Murat PEHLİVAN, İlhan KILIÇ, Murat Ali BLACH ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri etkinliğimize katıldılar. Onların katılımı ve destekleri, etkinliğimize değer kattı ve bu özel günü daha da anlamlı hale getirdi.

Şenliğimizin sunuculuğunu Özlem DAUDOF üstlendi ve DJ Adnan KARAN’ın enerjik performansları ile Almanya Balıkesirliler Derneği Karesi Zeybek Ekibi’nin büyüleyici gösterileri günümüze renk kattı. Ayrıca, dünyaca ünlü çizgi film karakterleri „Disney Mickey & Minnie Mouse“ maskotları çocuklarımıza eğlenceli anlar yaşattı. Maskot ekibini organize eden Deniz GÜNEŞ’e şükranlarımızı sunarız. Almanya Balıkesirliler Derneği Karesi Zeybek Ekibi öğretmeni Ferhat ORTAK’a katkılarından dolayı içten teşekkürlerimizi sunarız.

“Melekler Bahçesi” olarak adlandırdığımız bu mutluluk, heyecan ve sevinç dolu buluşma noktamızda, kanserden etkilenmeyen aileleri de davet ederek etkilenen ailelerimizle buluşturmayı başardık. Ebeveynler, diğer ailelerle bilgi alışverişinden büyük keyif aldılar. Hem çocuklarımız hem de yetişkinler için özenle seçilmiş birbirinden renkli etkinlikler, herkesin keyifli vakit geçirmesini sağladı. Oyunlar, dans gösterileri ve sürprizlerle dolu programımız, güçlü bağlar kurmak adına harika bir fırsat sundu.

Umut Yolu Derneği (Weg der Hoffnung e.V.) olarak, birlikte olmanın gücünü bir kez daha hissettik. Sizlerle harika anılar biriktirdik ve umut dolu bir gün geçirdik. Etkinliğimize katılan tüm konuklarımıza ve destek veren herkese gönülden teşekkür ederiz.

Umut Yolu Derneği
Weg der Hoffnung e.V.

 

 

Leave a Comment:

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.