Login

Signup

Posted By

EBEVEYN AKŞAMI (10.07.2024)

11/07/2024 | 0 Comments
featured-image
Uniklinik Essen’de Ebeveyn Akşamı: Duygusal Bir Buluşma

10 Temmuz 2024 tarihinde Uni Klinik Essen’de düzenlediğimiz Ebeveyn Akşamı (Elternabend) buluşması, yine unutulmaz anlara sahne oldu. Velilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşen bu özel etkinlik, hem duygusal anlara ev sahipliği yaptı hem de birlik ve beraberliğimizin gücünü bir kez daha gözler önüne serdi.

Etkinliğimizde hasta çocuklar ve aileleri, duygularını ve düşüncelerini paylaşırken, bizler de onların samimiyeti ve içtenliği karşısında duygularımıza hakim olmakta zorlandık. Velilerimiz, teşekkürlerini ardı ardına sıralayarak bu anlamlı geceyi daha da özel kıldılar. Hasta çocuklarımız ve aileleri için düzenlenen bu tür etkinliklerin sadece moral vermekle kalmayıp aynı zamanda pratik çözümler sunma açısından da büyük bir anlam taşıdığının bilincindeyiz.

Uni Klinik Essen’de gerçekleştirdiğimiz Ebeveyn Akşamı, kanserle mücadele eden ailelerin yaşadığı zorlukları ve bu zorluklarla başa çıkma yollarını birlikte keşfettiğimiz, umut dolu bir etkinlik oldu. Birlikte daha güçlü olduğumuzu bir kez daha hissettik ve bu güçlü bağların bizi ileriye taşıyacağına olan inancımız pekişti.

Umut Yolu Kanserli Çocuklar Derneği (Weg der Hoffnung e.V.) olarak, etkinliğimize katılan ve destek veren herkese gönülden teşekkür ederiz. Birlikte nice güzel günlerde buluşmak dileğiyle.
Umut Yolu Derneği “Weg der Hoffnung e.V.’’

Leave a Comment:

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.