Login

Signup

Posted By

Ebeveyn Akşamı (13.03.2024)

13/03/2024 | 0 Comments
featured-image

13 Mart 2024 tarihinde Uni Klinik Essen’de gerçekleştirdiğimiz Veliler Akşamı’nda yine hasta çocuklarımız ve aileleriyle birlikte güzel bir akşam geçirdik. Birkaç saatliğine de olsa günlük sıkıntılarını, sorunlarını ve karmaşık duygularını paylaşarak onlara moral depolamaya çalıştık. Bu etkinliğin hem onlar hem de bizler için çok değerli bir zaman dilimi olduğuna inanıyoruz. Sevinci, hüznü ve heyecanı bir arada yaşayarak onlara tercüman olmaya çalıştık.
Her iki haftada bir Çarşamba günü gerçekleştirdiğimiz Veliler Akşamı, derneğimizin en değerli çalışmalarından biridir. Hasta çocuklarımızın her tür yardıma ihtiyacı olduğu kadar, velilerinin de birçok konuda yardıma ihtiyaçları olduğunun farkındayız. Bu akşamlar, ailelerin bir araya gelerek deneyimlerini paylaşabilecekleri, duygularını ifade edebilecekleri ve birbirlerinden destek alabilecekleri güvenli bir ortam sunmaktadır.
Umut Yolu Kanserli Çocuklar Derneği (Weg der Hoffnung e.V.) olarak, bu anlamlı akşamların devamlılığı için tüm destekçilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Leave a Comment:

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.