Login

Signup

Posted By

Ebeveyn Akşamı (14.02.2024)

14/02/2024 | 0 Comments
featured-image

Umut Yolu Kanserli Çocuklar Yardım Derneği olarak koronavirüs salgını öncesinde uzun yıllardır düzenlediğimiz geleneksel Veliler Akşamı etkinliğimizi Essen Uni Klinik´in ev sahipliğinde tekrar gündeme getirmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz.

14.02.2024 tarihinde Essen Uni Klinik’i ziyaret ettik, hazırladığımız taze ve günlük ikramları hasta çocuklarımıza sunmanın yanı sıra, çocuk onkoloji bölümündeki oyun odasında çocuklarımızla bir araya gelip oyunlar oynayarak, onlara moral vermeye çabaladık.

Bu özel etkinlik sayesinde, yüz yüze görüşmenin sağladığı güven ve samimiyetle, derneğimizi ve amacımızı daha yakından tanıtma fırsatını bulduk. Velilerle bir araya gelip, karşılaştıkları sorunları dinleyerek ve çözüm yolları sunarak, onlara destek olmanın önemini vurguladık. Hasta çocuklarımız ve aileleri için düzenlenen bu tür etkinliklerin, sadece moral vermekle kalmayıp, aynı zamanda pratik çözümler sunma açısından da büyük bir anlam taşıdığının bilincindeyiz.

Dernek olarak, hasta çocuklarımıza ve ailelerine umut ve çözüm olabilmek için iki haftada bir Çarşamba günü 18:00 ile 20:00 arasında Essen Uni Klinik’te olacağız. Bu özel buluşmalarımızla daha fazla çocuğun hayatına dokunmanın umudunu taşıyoruz.

Umut Yolu Kanserli Çocuklar Yardım Derneği
(Weg der Hoffnung e.V. NRW)

Leave a Comment:

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.