Login

Signup

Posted By

Ebeveyn Akşamı (24.04.2024)

24/04/2024 | 0 Comments
featured-image

24 Nisan 2024 tarihinde Uni Klinik Essen’de gerçekleştirdiğimiz “ELTERNABEND’’ta hasta çocuklarımız ve aileleriyle birlikte güzel bir vakit geçirdik. Birkaç saatliğine de olsa günlük sıkıntılarını, sorunlarını ve duygularını paylaşarak onlara moral depolamaya çalıştık. Bu etkinliğin hem onlar hem de bizler için çok değerli bir zaman dilimi olduğuna inanıyoruz.
Her iki haftada bir Çarşamba günü düzenlediğimiz “ELTERNABEND’’ derneğimizin en değerli çalışmalarından biridir. Sadece hasta çocuklarımızın değil, aynı zamanda velilerimizin de çeşitli konularda yardıma ihtiyaç duyabileceğinin farkındayız. Bu özel zamanlar, ailelerin bir araya gelerek deneyimlerini paylaşabilecekleri, duygularını ifade edebilecekleri ve birbirlerinden destek alabilecekleri güvenli bir ortam sunmaktadır. Sevinçleri, hüzünleri ve heyecanları bir arada yaşayarak, birlikte güçleniyoruz. Bu etkinlikteki her an, birlikte geçirdiğimiz zamandan aldığımız güçle dolu.
Umut Yolu Derneği (Weg der Hoffnung e.V.) olarak, bu anlamlı buluşmaların devamlılığı için tüm üyelerimize, gönüllülerimize ve sponsorlarımıza kalpten teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Umut Yolu Derneği “Weg der Hoffnung e.V.’’

Leave a Comment:

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.