Login

Signup

Emin olunuz ki,

gönderdiğiniz her kuruş ihtiyacı olana yardımcı olur.

Kanserden etkilenen çocuklara ve ailelerine yardım etmeye devam edebilmemiz için her türlü yardımlarınıza ve bağışlarınıza ihtiyacımız var. Sizlerden herhangi bir destek, parasal bağış, ayni bağış veya başka türden bağışlar bekliyoruz. Şuna emin olunuz ki, bağışlarınızla birçok üzgün insanın umut ve cesaretini yeniden kazanmasına yardımcı oluyorsunuz.

Ne tür bağışlar yapabilirsiniz?

Yukarıda belirtildiği gibi, her türlü desteği memnuniyetle karşılıyoruz. Ayni ve nakdi bağışlara ek olarak, etkinliklerde bize fiziksel yardım edecek her kademeden her iş için insanlara ihtiyacımız var. Kim bilir, belki de etkinliğimiz için salonunu ucuza kiralayan (elbette ücretsiz olması arzu edilir) veya masrafları ödeyen birini tanıyorsunuzdur, onları bizimle tanıştırabilirsiniz. Belki de yakında gerçekleşecek olan bir etkinliğimizin çevresinde yaşıyorsunuz ve davetiyeleri dağıtmak, afişlerimizi uygun yerlerde asmak istersiniz…

Kanserli çocuklara ve ailelerine olabildiğince etkili bir şekilde yardım etmeye çalışıyoruz. Belki de kanserle ilgili fikir, öneri, ipucu veya hatta deneyimleriniz olabilir ve bunların bize yardımcı olabileceğini düşünebilirsiniz. Yeni terapi seçeneklerini, konu ile ilgili hastaneleri veya tanımadığımız doktorları, birlikte çalışabileceğimiz diğer kendi kendine yardım gruplarını ve gönüllü ekipleri tanıyor olabilirsiniz.

Lütfen bize nasıl destek olmak istediğinizi bildirin. Formu kullanarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize nasıl destek olabilirsiniz!

Her bağış önemlidir!

Derneğimize yapacağınız para bağışları ile projelerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Sadece projelerimiz için değil aynı zamanda bu hastalığa yakalanan çocuğa sahip ama maddi zorluklar yaşayan ailelere de maddi bağışlarınızla onların ihtiyaçlarını giderebiliyoruz.
Bize yardım edin, çünkü “Çocuklar bizim geleceğimizdir. Geleceğe biraz umut verin, biraz gülümseyin, gülümsetin.” Yapacağınız her kuruş bağışın önemli faydaları olacağını unutmayınız!
Bağışlarla ilgili sorularınız mı var? 0208/69841163 numaralı telefondan bizi arayın. İrtibat kişiniz: Gabi Terschlüsen.

 
Hesap Sahibinin Adı: Weg der Hoffnung Gemeinnütziger Verein für krebskranke Kinder und deren Familien in Deutschland e.V.
Banka Adı: Stadtsparkasse Oberhausen
IBAN: DE82 3655 0000 0050 0122 69
BIC/SWIFT Kodu: WELADED1OBH
AÇIKLAMA: ör. “Bağış”

Aktif bir projemiz için bağış yapacaksanız lütfen bağış yaparken bu projeyi de belirtiniz.
Bağışlar vergiden düşülebildiğinden, her bağış için bir bağış makbuzu düzenlenebilir. Bu konuda bizimle konuşmanız veya transfer sırasında adresinizi not etmeniz yeterlidir.


Deprecated: vcExtractDimensions işlevi, 5.8 sürümünden başlayarak kullanımdan kaldırıldı. Bunun yerine vc_extract_dimensions kullanın. in /www/htdocs/w019b492/umutyolu.org/wp-includes/functions.php on line 6078
Bağış Formu
(Kalıcı bağışlar herhangi bir zamanda iptal edilebilir.) Verileriniz, SSL şifreleme ile güvenli bir şekilde aktarılacaktır.
Alıcı Adı: Weg der Hoffnung e.V.
Size bağış makbuzu gönderebilmemiz için lütfen aşağıdaki adres bilgilerinizi tamamlayın.
https://umutyolu.org/biz/kunye/veri-gizliligi