Login

Signup

Bağış Kutusu Kurmak

Küçük bir çabanız büyük sevinçler doğuracaktır!

Uzun yıllardır derneğimizin bağış kutularını Oberhausen’de ve Kuzey Ren-Vestfalya’nın diğer birçok yerinde kuruyoruz. Bunun aracılığıyla bizi birçok kişinin desteklediğini görmek harika bir duygu.

Siz de kanserli çocuklara yönelik çalışmalarımızı desteklemek istiyorsanız bir bağış kutusu da siz kurabilirsiniz. Örneğin, özel bir partinin, şirket yıldönümünüzün veya özel olarak organize edilmiş bir bağış kampanyasının parçası olabiliriz. Süreçte toplanan birçok küçük miktar birlikte büyük bir fark oluşturacaktır.

Şimdi bir bağış kutusu kurmak ister misiniz?
Bununla ilgili neler yapabileceğinizi size söylemekten mutluluk duyarız. Yapılacak en iyi şey, 0208 698 411 63 numaralı telefondan Gabi Terschlüsen ile iletişime geçebilirsiniz.

Aktif bir projemiz için bağış yapacaksanız lütfen bağış yaparken bu projeyi de belirtiniz.
Bağışlar vergiden düşülebildiğinden, her bağış için bir bağış makbuzu düzenlenebilir. Bu konuda bizimle konuşmanız veya transfer sırasında adresinizi not etmeniz yeterlidir.


Deprecated: vcExtractDimensions işlevi, 5.8 sürümünden başlayarak kullanımdan kaldırıldı. Bunun yerine vc_extract_dimensions kullanın. in /www/htdocs/w019b492/umutyolu.org/wp-includes/functions.php on line 6078

Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.