Login

Signup

5.11.2023 Yönetim Kurulu Toplantısı

2022 Yönetim Kurulu

Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı: Aynur ÇELİKDÖVEN

Başkan Vekili: Gabriele TERSCHLÜSEN

Başkan Yardımcısı: Yadigâr AYDIN

Genel Sekreter: Şükran İZCİ

Sayman: Zafer ALTINPINAR

Denetçi: Arzu HIRÇIN

Denetçi: Sevil ÖZKIR

21.04.2024 Yönetim Kurulu Toplantısı

Weg der Hoffnung e.V. (Umut Yolu Derneği) olarak 21 Nisan 2024 Pazar günü gerçekleştirdiğimiz Genel Kurul Toplantısı’na katılım gösteren üyelerimizle birlikte yeni yönetim kurulumuzu belirledik. Derneğimizin geleceğine yön verecek isimler ve görev dağılımları şu şekilde oluştu:

Kurucu Genel Başkanımız Aynur ÇELİKDÖVEN’in Dernek Başkanı olarak görevine devam etmesine karar verildi. Gabriele TERSCHLÜSEN Başkan Vekilliğine seçilirken, Başkan Yardımcılığı görevine Zeynep UZUNSEL getirildi. Zeynep Uzunsel’in yardımcılığını Sevinç ÖZKIR gerçekleştirecektir. Derneğin genel sekreterliğini Ahmet KARAGÖZ, yardımcılığını Ümit KARAÖZ; saymanlığı Sevil ÖZKİR, yardımcılığını Gülsüm KARAÖZ üstlendi. Denetim Kurulu üyeleri olarak Arzu HİRCİN, yardımcısı Şükran İZCİ; Elif HİRCİN, yardımcısı Zafer ALTINPINAR atandı.

Weg der Hoffnung e.V. olarak yıllar geçtikçe büyüdük, güçlendik, projeler geliştirdik ve hedeflerimizi büyüttük. Varlığımızın bir amacı olduğunu biliyoruz; kansere yakalanmış çocuklarımızın ve ailelerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için var gücümüzle çözümler geliştirmek ve kalıcı hizmetler sunmak ve şimdiye kadar gerek üyelerimizin gerek ise gönüllülerimizin ve sponsorlarımızın bizlere verdiği güç ile bunları yaptık, yapabildik ve yapabilmeye devam etmek istiyoruz. Katılım gösteren üyelerimize teşekkür eder, yeni yönetim kurulumuza başarılar dileriz.

Bizleri bıkmadan, usanmadan destekleyen herkesle bir aileyiz. Weg der Hoffnung e.V. olarak sizlerle birlikte 24 yıldır büyük bir aileyiz.

Umut Yolu Derneği “Weg der Hoffnung e.V.’’

03.03.2024 Yönetim Kurulu ve Gönüllüler Toplantısı

03.03.2024 tarihinde Umut Yolu Kanserli Çocuklar Yardım Derneği (Weg der Hoffnung e.V. NRW) olarak hem yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik hem de gönüllülerimizle bir araya gelerek 2024 yılı için dolu dolu bir plan hazırladık.

İlk olarak 13.04.2024 tarihinde Herdecke Hastanesi’nde tedavi gören çocuklarımız ve aileleriyle birlikte unutulmaz bir Şeker Bayramı kutlaması gerçekleştireceğiz. Eğlenceli oyunlar, lezzetli ikramlar ve bol bol kahkaha ile dolu bir gün olacak.

25.05.2024 tarihinde geleneksel yaz eğlencemiz için yeniden bir araya geliyoruz. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de bol bol müzik, dans, oyun ve eğlence ile unutulmaz bir gün yaşayacağız. Yaz eğlencesi, dernek olarak çocuklarımız ve aileleri için bir araya gelip keyifli vakit geçirmek, kaynaşmak ve birlikte eğlenmek için harika bir fırsat.
Eylül, Ekim ve Kasım aylarında yine farklı konularda bilgilendirici sunumlar ile farkındalık yaratmaya devam edeceğiz. Sunumların tarihleri netleştiğinde sizlere sosyal medya hesaplarımızdan duyuracağız. Sunumlar alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilecek ve katılımcılara soru-cevap imkanı da sunulacak.

Şubat ayında başlatmış olduğumuz Veli akşamları ile ailelerle iletişimde kalmaya ve onları bilgilendirmeye devam edeceğiz. Her iki haftada bir çarşamba günleri gerçekleştirdiğimiz bu etkinliğimiz, velilerin çocuklarının kanser tedavisi süreciyle ilgili bilgi almaları, birbirleriyle deneyimlerini paylaşmaları ve uzmanlardan destek almaları için önemli bir platform.

Toplantıda birçok yeni proje fikirlerini de masaya yatırdık. Önümüzdeki aylarda bu projeleri değerlendirecek ve hangilerini hayata geçireceğimize karar vereceğiz. Umut Yolu Derneği olarak her zaman daha iyisini yapmak ve daha fazla kişiye umut ışığı olmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Umut Yolu Kanserli Çocuklar Yardım Derneği
(Weg der Hoffnung e.V. NRW)

5.11.2023 Yönetim Kurulu Toplantısı

5 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirdiğimiz yönetim kurulu toplantısı, derneğimizin gelecekteki etkinliklerini ve projelerini ele almak adına büyük bir başarıyla tamamlandı. Toplantıda kararlaştırılan önemli konuları sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Öncelikle, 9 Kasım 2023 ile 12 Kasım 2023 tarihleri arasında Essen şehrinde düzenlenecek olan fuar etkinliği büyük bir heyecanla bekleniyor. Bu etkinlik, potansiyel donörlerin kaydını yaptırmalarına olanak tanıyacak önemli bir etkinliktir. Derneğimiz, fuarda ilik ve kök hücre kayıtları için bir stand kuracak. Amacımız, bu kritik sağlık konularıyla ilgili farkındalığı artırmak ve potansiyel bağışçıları bilgilendirmektir
Daha sonra, 26 Kasım 2023 tarihinde dernek ofisimizde kanserle ilgili bir sunum gerçekleştireceğiz. Kanserle mücadelede toplumu bilgilendirmeyi ve farkındalık yaratmayı hedefliyoruz. Bu sunum, hastaların ve ailelerinin yaşadığı zorlukları anlama ve destek olma çabamızın bir parçasıdır. Kanserle savaşta toplumumuzun desteği büyük önem taşıyor.
Son olarak, 16 Aralık 2023 tarihinde Essen Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi gören çocuklar için özel bir Noel şenliği düzenleyeceğiz. Bu etkinlik, hastanede tedavi gören çocuklarımıza moral verme ve onları mutlu etme amacını taşımaktadır. Noel’in büyülü atmosferi içinde, çocuklarımızın yüzlerindeki tebessümleri görmek en büyük dileğimizdir. Onları sevindirmek ve destek olmak, derneğimizin en değerli görevlerinden biridir.
Yaklaşan etkinlikleri günü geldikçe sizlere web sitemiz ve sosyal medya sayfalarımızdan duyurmaya devam edeceğiz.
Sizlerin ilgileri, destekleri ve katkıları olmadan bu tür etkinlikler gerçekleştirmemiz mümkün olmazdı. Teşekkürlerimizle,

Weg der Hoffnung e.V.
Umut Yolu Derneği

5.11.2023 Yönetim Kurulu Toplantısı

17.09.2023 GÖNÜLLÜLER TOPLANTISI

Umut Yolu Derneği (Weg der Hoffnung e.V.) olarak yeni dönemin ilk toplantısını gönüllülerimiz ile birlikte 17 Eylül 2023 tarihinde derneğimizin melekler bahçesinde gerçekleştirdik. Toplantıda, 2023 yılı sonuna kadar gerçekleştirmeyi planladığımız projelerimizi belirledik.

İlk olarak; 20 Ekim 2023 ile 29 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul ve Antalya’daki Medical Park kliniklerini ziyaret ederek, Almanya ile Türkiye arasında bir köprü olmayı ve yurt dışından gelecek hasta çocuklarımıza ve ailelerine destek olmayı hedefliyoruz.

Ayrıca, Derneğimizin ofisinde 15 Ekim 2023, 19 Kasım 2023 ve 10 Aralık 2023 tarihlerinde kanser hastalığıyla ilgili farklı konuları işleyeceğiz. Bu etkinlikler, kanserle mücadelede toplumsal farkındalığı artırmayı amaçlamaktadır.

Essen Messe’de 9 Kasım 2023 ile 12 Kasım 2023 tarihleri arasında standımızı kurarak ilik ve kök hücre kayıtları için farkındalık yaratmayı hedefliyoruz. Bu etkinlik, potansiyel donörlerin kaydını yaptırmalarına olanak tanıyacak önemli bir etkinliktir.

16 Aralık 2023 tarihinde Essen Üniversite Kliniği’nde çocuklarımız ve aileleri için özel bir Noel şenliği düzenlemeyi planlıyoruz. Bu etkinlik, moral ve mutluluk dolu anlar yaratmak için bir fırsat sunacak.

Son olarak, 26 Aralık 2023 ile 6 Ocak 2024 tarihleri arasında Duisburg Şehri’nde Astek kitap fuarında ilik ve kök hücre kayıtları için standımızı tekrar kurmayı planlıyoruz. Bu etkinlikle, daha fazla insana ulaşarak, umut olmaya hız kesmeden devam edeceğiz.

Yaklaşan etkinlikleri günü geldikçe sizlere web sitemiz ve sosyal medya sayfalarımızdan duyurmaya devam edeceğiz.

İlgi gösteren ve destek veren herkese teşekkür ederiz.

Weg der Hoffnung e.V.
Umut Yolu Derneği

07.05.2023 Genel Kurul Toplantısı

Umut Yolu Derneği’nin bu seneki Genel Kurul Toplantısını 07.05.2023 tarihinde derneğimizin melekler bahçesinde gerçekleştirdik.
Dernek üyelerinin de katılımlarıyla gerçekleşen toplantıda ele alınan gündem maddeleri arasında birçok önemli konu yer aldı.

Öncelikle, 03.06.2023 tarihinde düzenlenecek olan geleneksel bilgilendirme günü ile ilgili son hazırlıklarımız tamamlandı.
Ayrıca, Türkiye depremi nedeniyle ertelediğimiz Türkiye’deki hastane ziyareti tekrar gündeme gelerek yeni bir tarih belirlendi.

Toplantıda, kanserle mücadelede farkındalığı artırmak ve erken teşhisin önemini vurgulamak amacıyla 11. ve 12. aylarda Derneğimiz öncülüğünde düzenlenecek olan hekimlerimizin yapacağı bilgilendirme seminerlerinin detayları netleştirildi.
Her yıl olduğu gibi bu yıl da yıl sonunda hastanelerdeki çocuklarımız için düzenleyeceğimiz dilek kutusu projemiz üzerine konuşuldu.
Son olarak, 1. ve 2. aylarda gerçekleştirilmesi planlanan kadınlar matinesi için çalışmalara başlandı. Bu etkinlik, kadınlarımızın yeteneklerini sergileyebilecekleri, birbirleriyle etkileşimde bulunabilecekleri ve güçlendirici deneyimler yaşayabilecekleri bir platform olacaktır.
Değerli üyelerimiz ve gönüllülerimizin destek ve katkılarıyla, bu etkinliklerin başarıyla gerçekleştirileceğine inanıyoruz.

Genel Kurul Toplantısı’nda alınan kararlar ve planlamalar hakkında sizleri sürekli olarak web sitemiz ve sosyal medya sayfalarımızdan güncel tutmaya devam edeceğiz.

Umut Yolu Derneği olarak, kanserle mücadele eden çocuklarımızın ve ailelerinin desteklenmesi, bilinçlendirilmesi ve yaşam kalitelerinin artırılması, tedavi sürecindeki çocuklarımızın ihtiyaçlarının giderilmesi için duyarlı bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Yola çıktığımız günden bu yana zor dönemden geçen çocuklarımıza umut ve mutluluk aşılıyor, onların hayatlarında pozitif bir etki yaratmak için çabalıyoruz. Sizlerin de desteğiyle daha fazla çocuğa ulaşmak ve onları güçlendirmek değişmeyen tek gayemiz olarak kalacaktır.

Saygılarımızla,
Umut Yolu Derneği
Weg der Hoffnung e.V.

19.02.2023 Yönetim Kurulu Toplantısı

Yönetim kurulumuz, 19.02.2023 tarihinde merkez ofisimizde düzenlenen yılın 2. Kurul toplantısında bir araya geldi. Toplantıda, şirketimizin faaliyetleri hakkında geniş kapsamlı bir değerlendirme yapıldı, bir dizi önemli kararlar alındı ve yıl içinde gerçekleştireceğimiz yeni projelerimizin alt yapılarını oluşturmakla devam etti.

Toplantıda ele alınan konular arasında şunlar yer aldı;

Öncelikle, deprem için başlatmış olduğumuz bağış kampanyamız devam ederken 12.03.2023 tarihinde Derneği’mizin ofisinde depremde vefat eden vatandaşlarımız için gönüllü grubumuzla bir Kur’an merâsimi yapacağız.

29.04.2023 tarihinde hasta çocuklarımıza yönelik hastanelerde Ramazan Bayramı kutlaması düzenleyeceğiz.

Yaz şenliğini ise her yıl olduğu gibi bu yıl da Derneği’mizin Melekler bahçesinde çocuklarımız, aileleri ve Derneği’mizin üyeleriyle beraber 03.06.2023 tarihinde gerçekleştirmeyi planladık.

Yaklaşan etkinlikleri günü geldikçe sizlere web sitemiz ve sosyal medya sayfalarımızdan duyurmaya devam edeceğiz.

Dernek olarak, sadece kanserli çocukların yaşamlarına dokunmakla kalmayıp, aynı zamanda toplumda kanser konusunda farkındalığı arttırmak, kanserli çocuklar ve aileleri adına daha iyi bir gelecek oluşturmak için faaliyetlerimizi daha da geliştirerek ve destekçilerimizle birlikte büyüyerek çalışmaya devam ediyoruz.

Motivemizi, yeniden gülümseyen çocuklarla sağlıyor ve daha fazla gülümsemelere imza atabilmek için var gücümüzle işimize sarılıyoruz.

Umut Yolu Derneği
(Weg der Hoffnung e.V.)

08.01.2023 Yönetim Kurulu Toplantısı

Weg der Hoffnung e.V. (Umut Yolu Derneği) olarak yeni yılın ilk Yönetim Kurulu Toplantısını 8.01.2023 Pazar günü dernek merkezimizde gerçekleştirdik. Yapılan toplantıda; 2023 yılının ilk 3 ayına ait yapmayı planladığımız etkinlikleri netleştirdik.

Yılın ilk çalışmasına, 14.01.2023 tarihinde saat 10:00-16:00 arası “Krebstag Ruhr” adı altında Essen’de yapılacak olan etkinlikte İlik ve kök hücre standı kurarak başlamış olacağız.
Sonrasında, uzun süredir görüşmelerini yaptığımız Türkiye ziyareti ile devam edeceğiz. 06.03.-09.03.2023 tarihleri arasında; İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Antalya Medical Park Hastanesi Çocuk Onkoloji Bölümleri ziyaretini gerçekleştireceğiz.

Kurulduğumuz günden bugüne, yaptığımız her çalışmaların sonucunu, dokunduğumuz hayatları sizlerle paylaşmak önceliğimiz oldu. Dernek olarak gücümüzü, çocuklarımızın ve ailelerinin yüzlerindeki gülümsemeden alıyoruz.

Weg der Hoffnung e.V. (Umut Yolu Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı olarak; kurduğumuz hayallerin gerçekleşmesinde maddi, manevi katkılarını, enerjisini, emeklerini esirgemeyen üyelerimize, sponsorlarımıza ve gönüllülerimize yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.

Aynur Celikdöven
Weg der Hoffnung e.V.
Umut Yolu Derneği
Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı

27.11.2022 Yönetim Kurulu Toplantısı

Weg der Hoffnung e.V. (Umut Yolu Derneği) olarak 27.11.2022 Pazar günü dernek merkezimizde Yönetim Kurulu Toplantımızı gerçekleştirdik. Yapılan toplantıda 2022 yılını değerlendirirken bu yıl bitmeden yapılacakları ve 2023 yılına ait planlarımızı belirledik. Büyük bir heyecan ve umutla başladığımız bu yolculuğumuzda gerek üyelerimizin gerek ise gönüllülerimizin ve sponsorlarımızın bizlere verdiği destek ile zamanla kocaman bir aileye dönüştük. Bu bilinç ve sorumlulukla amacımızdan şaşmadan, hedeflerimizi büyüterek, daha fazla çocuğun hayatına dokunmayı görev bilip bu doğrultuda çalışmalarımıza hız kesmeden devam etme planları yaptık.

Öncelikle, 16.12.2022 tarihinde toplumumuza yönelik bilgilendirme amaçlı Kanser hastalığı hakkında derneğimizin ofisinde yeni bir sunum gerçekleştireceğiz.

Aralık ayının başlarında hasta çocuklarımız için daha önce duyurusunu yaptığımız hastanelere dağıttığımız dilek kutularımızı toparlayarak çocuklarımızın dilek ve ihtiyaçlarını karşılayacağız.

Gelecek yıl ile ilgili planlarımızdan bazıları şu şekilde;
6 Ocak 2023 tarihinde dernek ofisimizde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı (Pediatrik Hematolog & Onkolog) Dr. Tanja Höll tarafından “Beyin Tümörleri” konulu sunum gerçekleştireceğiz.

14 Ocak 2023 tarihinde “Kanser Günü” adı altında WTZ kuruluşunun düzenlemiş olduğu bir etkinlikte tanıtım standını kuracağız, aynı zamanda burada değişik yiyecek ve içeceklerin satışını yaparak derneğimize maddi kaynak sağlamaya çalışacağız.

3 Haziran 2023 tarihinde ise gelenekselleşen yaz şenliğimizi her zamanki gibi derneğimin Melekler Bahçesi’nde gerçekleştireceğiz.

9-12 Kasım 2023 tarihleri arasında “Mode Heim und Handwerk Essen Fuarı”nda ilik ve kök hücre standımızla gerekli bilgilendirmeleri yapacağız ve yiyecek içecek satışlarımız da olacak.

Yaklaşan etkinlikleri günü geldikçe sizlere web sitemiz ve sosyal medya sayfalarımızdan duyurmaya devam edeceğiz.

İlgi gösteren ve destek veren herkese teşekkür ederiz.

Weg der Hoffnung e.V.
Umut Yolu Derneği

11.09.2022 Yönetim Kurulu Toplantısı

Weg der Hoffnung e.V. “Umut Yolu Derneği’mizin 11.09.2022 Pazar günü Yönetim Kurulu Toplantısı’nı sıcak ve samimi bir ortam içinde Dernek Merkezi´mizde gerçekleştirdik. Kurucu Genel Başkanımız Sayın Aynur ÇELİKDÖVEN´in başkanlığında ve değerli Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Sevil ÖZKIR, Zafer ALTINPINAR, Yadigar AYDIN, Gabi TERSCHLÜSEN, Şükran İZCİ, Ahmet KARAGÖZ, Muradiye KARAGÖZ ve Sefai ÇELİKDÖVEN’in katılımları ile gerçekleştirdiğimiz toplantıda 2022 yılının ilk yarısında yapılan çalışmalarımızı değerlendirirken 2023 yılı için planladığımız etkinlikler için hazırlıklarımıza şimdiden başlamış bulunuyoruz.
Planladığımız etkinlikleri günü geldikçe sizlere web sitemiz ve sosyal medya sayfalarımız aracılığıyla duyurmaya devam edeceğiz.
İlgi gösteren, destek veren herkese teşekkür ederiz.
Weg der Hoffnung e.V.
(Umut Yolu Derneği)

15.05.2022 Genel Kurul Toplantısı

Weg der Hoffnung e.V. (Umut Yolu Derneği) olarak Genel Kurul Toplantımızı 15 Mayıs 2022 Pazar günü derneğimizin Melekler Bahçesi’nde gerçekleştirdik.

Davetimize icabet gösteren üyelerimizin katılımı ile düzenlenen Genel Kurul’da derneğimizin yeni yönetim kurulunda yer alacak isimler ve görev dağılımı belirlendi.

Kurucu Genel Başkanımız Aynur ÇELİKDÖVEN’in Dernek Başkanı olarak görevine devam etmesine karar verildi. Gabriele TERSCHLÜSEN Başkan Vekilliğine seçilirken, Başkan Yardımcılığı görevine Yadigâr AYDIN getirildi. Derneğin genel sekreterliğini Şükran İZCİ, saymanlığı Zafer ALTINPINAR üstlendi. Denetim Kurulu üyeleri olarak Sevil ÖZKIR ve Arzu HIRÇIN atandı.

Yıllar geçtikçe büyüdük, güçlendik, projeler geliştirdik, hedeflerimizi büyüttük ve hep ileriye gittik. Son senelerde yaşadığımız pandemi etkisi ile birçok üyemizde motivasyon eksikliği olduğunun da farkındayız ama bizler şunu da çok iyi biliyoruz ki, varlığımız bir anlamı, bir amacı var; kansere yakalanmış çocuklarımızın ve ailelerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için var gücümüzle köklü çözümler geliştirmek zorunda olduğumuzu ve kalıcı hizmetler vermeyi sürdürmenin bilincindeyiz ve şimdiye kadar gerek üyelerimizin gerek ise gönüllülerimizin ve sponsorlarımızın bizlere verdiği güç ile bunları yaptık, yapabildik ve yapabilmeye devam etmek istiyoruz. Bu vesile ile katılım gösteren üyelerimize teşekkür eder ve yönetimde görev alanlara başarılar dileriz.

Bizleri bıkmadan, usanmadan destekleyenlerle, birçok hasta çocuğumuz ve yakınları ile siz değerli üyelerimiz ve gönüllülerimiz ile bizler 22 yıllık kocaman bir aileyiz.

Weg der Hoffnung e.V.
Umut Yolu Derneği

27.3.2022 Yönetim Kurulu Toplantısı

Weg der Hoffnung e.V. Umut Yolu Derneğimizin 27 Mart 2022 pazar günü Yönetim Kurulu Toplantısı’nı derneğimize ait Melekler bahçemizde gerçekleştirdik.

Havaların ısınmasını da fırsat bilerek açık havada güzel bir ortamda gerçekleştirmiş olduğumuz bu toplantımıza kurucu genel başkanımız sayın Aynur ÇELİKDÖVEN başkanlık yapmıştır. Değerli yönetim kurulu üyelerimiz; Sefai ÇELİKDÖVEN, Ahmet KARAGÖZ, Muradiye KARAGÖZ, Yadigâr AYDIN, Gabi TERSCHLÜSEN, Zafer ALTINPINAR, Şükran İZCİ, Atilla İZCİ, Sevil ÖZKIR, Arzu HIRÇIN, Kadriye MUSTAFA ve Hüseyin Hüseyinof’un katılımları ile gerçekleştirmiş olduk.

30.4.2022 tarihinde aktif olan gönüllülerimiz ile derneğimiz bahçesinde iftar yemeğinde buluşma kararı aldık.
15.5.2022 tarihinde yıllık üyeler toplantısı yapmayı ve derneğimizin yeni yönetim seçimini planladık. Geleneksel hale gelen Melekler Bahçemizdeki Yaz Şenliğimizi 28.5.2022 tarihinde yapmak gibi bazı konuları bu toplantımızda konuştuk.

2022 için planladığımız etkinlikleri günü geldikçe sizlere web sitemiz ve sosyal medya sayfalarımızdan duyurmaya devam edeceğiz.

İlgi gösteren, destek veren herkese teşekkür ederiz.

Weg der Hoffnung e.V.
(Umut Yolu Derneği)

07.04.2019 Yönetim Kurulu Seçimi

Yönetim Kurulu Seçimleri ile birlikte yapılan genel toplantı 07.04.2019

Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı: Aynur ÇELİKDÖVEN

Başkan Yardımcısı: Gabriele TERSCHLÜSEN

Genel Sekreter: Yadigar AYDIN

Genel Sekreter Yardımcısı: Şükran İZCİ

Muhasebe: Ahmet KARAGÖZ


Denetçi: Zafer ALTINPINAR

Denetçi: Sevil ÖZKIR

23.12.2017 Yönetim Kurulu Toplantısı

ve Baran'ın ziyareti.

25.11.2017 Noel Yemeği

11.11.2017 Yönetim Kurulu Toplantısı

23.09.2017 Yönetim Kurulu Toplantısı

08.07.2017 Yönetim Kurulu Toplantısı

30.04.2017 Yönetim Kurulu Seçimi

Yönetim Kurulu Seçimi ve Üyeler Toplantısı 30.04.2017

Yönetim Kurulu Seçimleri ile birlikte bu yıl üyelerimizle de genel bir toplantı yaptık. İşte seçimlerin ve toplantının bazı fotoğrafları.

19.03.2017 Yönetim Kurulu Toplantısı

23.10.2016 Yönetim Kurulu Toplantısı


Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.