Login

Signup

Posted By

Yönetim Kurulu Toplantısı (19.12.2021)

19/12/2021 | 0 Comments
featured-image
 Weg der Hoffnung e.V. “Umut Yolu Derneği”mizin 19.12.2021 pazar günü Yönetim Kurulu Toplantısı’nı dernek merkezimizde gerçekleştirdik. Covid-19 pandemisi nedeni ile sağlık ve güvenlik tedbirlerini en üst seviyeye çıkartarak gerçekleştirdiğimiz toplantıda 2021 yılının çalışmalarını ve pandeminin etkilerini değerlendirdik. Vermiş olduğumuz molanın ardından ikinci bölümde ise 2022 yılı için planlamalarımızı yaptık. Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleştirmiş olduğumuz bu toplantımıza kurucu genel başkanımız sayın Aynur Çelikdöven başkanlık yapmıştır. Değerli yönetim kurulu üyelerimiz; Sevil ÖZKIR, Arzu CİVAK, Zafer ALTINPINAR, Yadigar AYDIN, Gabi TERSCHLÜSEN, Şükran İZCİ ve Ahmet KARAGÖZ’ün katılımları ile 2021 yılının son toplantısını da gerçekleştirmiş olduk.

İnşallah gelecek yılki planlarımızı ve çalışmalarımızı yerine getirebilme sevincini yaşayabilir, umut ettiğimiz şekilde gerçekleştirebiliriz ve elbette yine sizlerin maddi ve manevi destekleri ile kanserli çocuklarımıza ve ailelerine ihtiyaç duydukları maddi ve manevi destekleri sağlayabiliriz.

2022 için planladığımız etkinlikleri günü geldikçe sizlere web sitemiz ve sosyal medya sayfalarımızdan duyurmaya devam edeceğiz.

İlgi gösteren, destek veren herkese teşekkür ederiz.

Weg der Hoffnung e.V.
(Umut Yolu Derneği)

Leave a Comment:

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.