Login

Signup

Posted By

Yönetim Kurulu Toplantısı (13.02.2022)

13/02/2022 | 0 Comments
featured-image

Weg der Hoffnung e.V. “Umut Yolu Derneği”mizin 13.2.2022 pazar günü Yönetim Kurulu Toplantısı’nı dernek merkezimizde gerçekleştirdik. Covid-19 pandemisi nedeni ile sağlık ve güvenlik tedbirlerini en üst seviyeye çıkartarak gerçekleştirdiğimiz toplantıda 2022 yılı için planladığımız etkinlikleri değerlendirdik. Vermiş olduğumuz molanın ardından ikinci bölümde ise genel değerlendirmelerimizi yaptık. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirmiş olduğumuz bu toplantımıza kurucu genel başkanımız sayın Aynur Çelikdöven başkanlık yapmıştır. Değerli yönetim kurulu üyelerimiz; Sevil ÖZKIR, Arzu CİVAK, Zafer ALTINPINAR, Yadigar AYDIN, Gabi TERSCHLÜSEN, Şükran İZCİ, Ahmet KARAGÖZ, Atilla İZCİ ve Sefai ÇELİKDÖVEN’nin katılımları ile 2022 yılının ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirmiş olduk.

2022 için planladığımız etkinlikleri günü geldikçe sizlere web sitemiz ve sosyal medya sayfalarımızdan duyurmaya devam edeceğiz.

İlgi gösteren, destek veren herkese teşekkür ederiz.

Weg der Hoffnung e.V.
(Umut Yolu Derneği)


Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et