Login

Signup

Her bağış önemlidir!

Kanserli çocuklara ve ailesine yardım edebilmemiz için sizlerin yardımlarınıza ihtiyacımız var! Onların umuduna da küçük bir katkı siz sağlayın, kanserden etkilenen çocuklara ve ailelerine yardımlarınızı esirgemeyin ve bağışınızla bize yardım edin!

Bizi desteklemek için sayfamızı sosyal medyada paylaşabilirsiniz. İlginiz için TEŞEKKÜRLER!

Şimdi bağış yap & umut ol.

Hızlı ve kolay bir şekilde çevrimiçi bağış yapmak için lütfen yandaki butonlardan uygun olanı kullanın. Bağışınız projelerimizi sürdürebilmemize fayda sağlayacaktır! Kanser hastalığına yakalanan çocukları ve ailelerini sizin katkılarınız ile destekleyebiliyoruz.

Bağışlarla ilgili sorularınız mı var?
0208/69841164 numaralı telefondan bizi arayın. İrtibat kişiniz: Yadigar Aydın’dır.

On-Line bağış yapmak için yan taraftaki/aşağıdaki butonları kullanınız. Makbuz karşılığı tek seferlik veya aylık bağışlar yapmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formumuzu doldurunuz.


Deprecated: vcExtractDimensions işlevi, 5.8 sürümünden başlayarak kullanımdan kaldırıldı. Bunun yerine vc_extract_dimensions kullanın. in /www/htdocs/w019b492/umutyolu.org/wp-includes/functions.php on line 6078
Bağış Formu
(Kalıcı bağışlar herhangi bir zamanda iptal edilebilir.) Verileriniz, SSL şifreleme ile güvenli bir şekilde aktarılacaktır.
Alıcı Adı: Weg der Hoffnung e.V.
Size bağış makbuzu gönderebilmemiz için lütfen aşağıdaki adres bilgilerinizi tamamlayın.
https://umutyolu.org/biz/kunye/veri-gizliligi