Login

Signup

Üyelik

Oberhausen'deki Weg der Hoffnung e.V. derneğinin bir üyesi olun!

Derneğimize yeni katılan her üye için çok mutlu oluyoruz, çünkü biliyoruz ki onlar küçük ve hasta çocukların hayatını kurtarabilmek için bize katkı sağlıyorlar. Kanserli çocuklar ve aileleri için bize ne kadar çok insan katılırsa biz de o kadar çok şey yapabiliriz. Sizlerle çok güçlüyüz.
Etkilenen ailelere kalbinizi gösterin ve Umut Yolu üyesi olun!

Asgari üyelik ücretleri:
• Yetişkin bireyler için ayda en az 10 Euro
• Küçük çocuklar ve öğrenciler için ayda en az 5 Euro

Yılda bir yapacağımız genel toplantılara katılarak çalışmalarımızı şekillendirmeye yardımcı olabiliyorsunuz. Katılımınızla sizlerden taze fikirler almaktan her zaman mutlu olacağız.
Üyelik formunuzu bizden e-posta veya telefon yoluyla talep edebilir, ardından imzalayıp ofisimize geri gönderebilirsiniz.

Üyelikle ilgili sorunlarınız veya sorularınız mı var?
Telefon: 0208 69841163
E-Posta: info@umutyolu.org

PDF formatındaki üyelik formu için lütfen buraya tıklayınız.

Üyelik Formu
Lütfen aşağıdaki formu doldurun ve bize isterseniz e-posta adresimize, isterseniz faks ile +49 208 69 84 80 64 numaramıza veya posta ile Weg der Hoffnung e.V. Michelstrasse 21, 46119 Oberhausen, Almanya adresimize gönderebilirsiniz. (Sizden bir otomatik ödeme talimatımız yoksa, lütfen bunu ekleyin.)
Size formun bir kopyasını gönderebilmemiz ve ihtiyaç duyulduğunda sizinle iletişim kurabilmemiz için lütfen e-posta adresinizi giriniz.
, - EUR/TL aylık olarak bağış yapmak istiyorum. (Üyelik ve katkı paylarına bağış yapmaktan vazgeçmek için önceden bildirim süresi 3 aydır.)
EUR/TL tutarının otomatik ödeme ile hesabımdan aylık olarak çekileceğini kabul ediyorum.
https://umutyolu.org/biz/kunye/veri-gizliligi

Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.