Login

Signup

Posted By

Neele Deutscher ile Schalke hilft! (26.02.2017)

26/02/2017 | 0 Comments
featured-image

Schalke’den en içten dileklerle

Neele’nin bir rüyası gerçek oldu: Schalke’nin kendi sahasında 1899 Hoffenheim
karşısında oynadığı maçta on bir yaşındaki genç delikanlı sonunda idolleri olan S04 oyuncuları ile tanıştı. Schalke hilft! onları Arena stadına davet etti ve bir isteklerini gerçekleştirmiş oldu.

On bir yaşındaki genç delikanlı pazar günü (26.2.2017), Arena’nın yeşil çimlerinden geçen özel bir stadyum turu ile başladı. Bu, herkese izin verilmeyen, sahnenin arkasına bir bakıştı. Neele, VELTINS-Arena’yı tamamen yeni bir perspektiften göreceği için çok heyecanlıydı.

Bunu antrenör ve yedek kulübesinde çok sayıda hatıra fotoğrafı ve oyuncu tünelinde bir gezinti izledi. İlk düdük çaldığında Neele, anne babası ve abisiyle birlikte Arena stadında sahaya en iyi görüşe sahip yerlerine oturdular ve oradan kaptan Benedikt Höwedes liderliğindeki takımı desteklediler.

Maç bittikten sonra tekrar Arena stadının katakomblarına indiler. Ne yazık ki Schalke bu pazar maçı kazanamadı ama Neele bu yüzden moralini hiç bozmadı. O gün Schalke ve VELTINS-Arena’yı ziyarete gelen dokuz yaşındaki Kolja ile birlikte takımı beklerken heyecan doruktaydı. Daha sonra vakit gelmişti: Neele, Schalke profesyonelleriyle, özellikle iki favorisi olan Leon Goretzka ve Ralf Fährmann ile bir araya geldi. Ardı ardına imza toplarken gözleri ışıl ışıldı.

Tamamen yorulmuş ancak fotoğraf çekmekten ve imza almaktan mutlu olan Neele, basın toplantısı sahnesindeki sandalyelerden birine oturdu ve Schalke’de geçen gününü gözden geçirdi.

Tags: Schalke hilft!


Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et