Login

Signup

Posted By

Doku Tipleme Kampanyası (26 Haziran 2021)

13/06/2021 | 0 Comments
featured-image

Derneğimizin 21. yılında, pandemi gibi zor şartlar altında da olsa hizmetlerimize devam ediyoruz.
26.6.2021 cumartesi günü başlayıp pazar günü bitecek olan etkinliğimizi derneğimizin bahçesinde gerçekleştireceğiz. Güzel bir amaç için sizleri saat 12.00 ile 18.00 arası bahçemize bekliyoruz.
Sadece Almanya’da her yıl 12 bin civarında kişi kan hastalıklarına yakalanıyor. Bu tür hastalıkların iyileştirilmesinde ilaç tedavisinin yeterli olmadığı çokça durum oluyor ve işte bu tür hastalıkları yenebilmek için sağlıklı insanlardan kemik iliği veya kök hücre nakli yapılması gerekmektedir. 17 ile 55 yaşları arasında olup da belli kriterleri karşılayabilenler donör olabiliyor. Lütfen etkinliğimize katılın ve konu hakkında sizleri bilgilendirelim. Başınıza bir sıkıntı, bir dert gelmeden hem konu hakkında bilgi sahibi olun, hem de ihtiyacı olanlara umut olun. Hiçbir ağrı, sızı veya yan etki olmadan çok kolay bir şekilde sizler de tedavinin bir parçası olabilirsiniz.
Gönüllülerimiz sayesinde bugüne kadar varlığımızı başarı ile sürdürebildik, yine sizlerin desteği ile güzel işlere imza atmak istiyoruz. Sizler de küçük bir katkınız ile büyük umutlar verebilir, dahası iyileştirici olabilirsiniz. Haydin, el ele verelim, birlik olalım, umut saçalım.
Pandemi kuralları gereği Melekler Bahçemiz’de satın alabileceğiniz yiyecek ve içecekleri kendi mekanlarınızda tüketmeniz gerekmektedir.
Bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkürlerimizi borç bilir, minnettarlığımızı sunarız, hepinizden Allah razı olsun! Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve en güzeli de başkasına umut olan, hayat veren, canına can katan olarak kalın.
Umut Yolu Derneği (Weg der Hoffnung e.V.)
Etkinlik Adresimiz: 46145 Oberhausen’de Wilhelmstrasse’deki 97 numaralı evin karşısındaki yürüme yolundan bahçemize ulaşabilirsiniz.
Daha fazla bilgi için arayabilirsiniz:
0152 343 30 332