Login

Signup

Posted By

“Dileğim Var 2022” Kampanyası Başladı!

15/11/2022 | 0 Comments
featured-image

Maalesef Corona nedeniyle, Corona’dan önceki zamanlardan bildiğimiz gibi, Çocuk Onkoloji Bölümü`nde şenlik etkinliklerini doğrudan yerinde planlamak ve yürütmek hala mümkün değil.

Bu nedenle, zor zamanlarda çocuklara nasıl bir değişiklik sunabileceğimizi ve sevindirebileceğimizi uzun uzun düşündük.

Kuzey Ren-Vestfalya’daki farklı şehirlerde, Çocuk Onkoloji Bölümü bulunan kliniklerle görüştükten sonra, nihayet “Dilek kutuları” bırakabileceğimiz 5 Çocuk Onkolojisinden onay aldık.

Sadece çocuk hastalarımıza yönelik olan “Dilek kutusu”, hemşireler tarafından Çocuk Onkoloji bölümünde tezgâhta duracaktır. Kutu´nun yanında her çocuğun belirli bir miktara kadar, hediye talep edebileceği, dilek listeleri bulunmaktadır.

Kutular Kasım başında kliniklere teslim edildi ve Aralık başında tekrar toplanacaktır. Hediyeler daha sonra posta yoluyla doğrudan çocukların evlerine gönderilecek, ya da klinikteki çocuklara teslim edilecektir.

Biz Umut Yolu Derneği (Weg der Hoffnung e.V.) olarak, çocukların gözlerine birazcık da olsa, ışıldatabilmek umudu ile dolu “Dilek kutularını” şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bu yolda emeği geçen tüm gönüllülerimize teşekkür ederiz.

Saygılarımla
Umut Yolu Derneği
Kurucu Başkan
Aynur Çelikdöven

Leave a Comment:

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.