Login

Signup

Posted By

DİLEKLERİ GERÇEKLEŞTİRME (2022)

27/10/2022 | 0 Comments
featured-image

Bildiğiniz gibi derneğimiz 22 yıldır kanserli çocuklara ve ailelerine hizmet vermektedir. Geçtiğimiz pandemi döneminde zor şartlar altında da olsa hizmetlerimizi yapabilmek için gayret gösterdik. Hasta çocuklarımıza moral ve motivasyon sağlayabilmek, yüzlerinde küçük bir gülümseme de olsa onlara tebessüm ettirebilmek ve geleceğe umutla bakabilmeleri için onları sevindirecek bir dizi değişik organizasyonlar yapıyoruz. Bunlardan birini de DİLEKLERİ GERÇEKLEŞTİRME KUTUSU ile yapıyoruz.

Bu sene Universitätsklinikum Essen, Krankenhaus Klinikum Dortmund ve Universitätsklinikum Münster ile anlaşmamızı yaptık, Universitätsklinikum Düsseldorf’tan haber beklemekteyiz. 26 Ekim 2022 Çarşamba gününden itibaren Essen, Dortmund ve Münster’deki hastanelerdeki ilgili istasyonlarda dilek kutularımız yerleştirildi ve gerekli bilgilendirmeler yapıldı. Hastanelerde tedavi görmekte olan hasta çocuklarımız 15 Aralık 2022 tarihine kadar bu kutulara dileklerini yazabilecekler.

Weg der Hoffnung e.V.

Leave a Comment:

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.