Login

Signup

Posted By

Gülperi ile TikTok Bağış Kampanyası (10.06.2021)

10/06/2021 | 0 Comments
featured-image

BAĞIŞ DUYURUSU ve TEŞEKKÜRLER

Umut Yolu (Weg der Hoffnung e.V.)’nin sevgili takipçileri, her zaman diyoruz ya, bizlerin bir şeyler yapabilmesine en çok sizler katkı sağlıyorsunuz diye. İşte bunun güzel bir örneğini dün (10.06.2021) yine yaşadık ve bu mutluluğu sizlerle de paylaşmak istedik.

Bildiğiniz gibi sosyal medya hayatımızın önemli bir parçası haline geldi ve bu mecranın TikTok adında yeni bir sürükleyici gücü var. İşte bu yeni alanda varlık gösteren Gülper Hanımefendi kendi takipçileri ile birlikte Mayıs ayı boyunca bir bağış kampanyası düzenlemişler ve bu kampanya boyunca topladıkları bağışları bizlere ulaştırdılar.
Hayırseverliğin de ötesinde güzel bir dayanışma örneği sergileyen Gülper Hanımefendi’yi ve değerli takipçilerine derneğimiz, destekçilerimiz ve gönüllülerimiz adına teşekkürlerimizi sunarız. Yapmış oldukları bağışlarla kanserli çocuklara ve aileleri ile ilgili yapmış olduğumuz hizmetlerimize güç katmışlardır. Bizler onlardan razıyız, Yüce Yaratıcımız da onlardan razı olsun.
Küçük bir çocuğu sevindirmenin değeri paha biçilemez ve dahası hasta olan küçük bir çocuğu sevindirmenin tarif edilemez olduğunu biz binlerce kez şahit olduk. Bizlere destek olup güç veren herkese Gülper Hanım vesilesi ile bir kez daha çok teşekkür ederiz, iyi ki sizler gibi koca yürekli güzel insanlar var.

Sevgiyle, sağlıkla kalın.

Aynur ÇELİKDÖVEN
Weg der Hoffnung e.V.
Umut Yolu Derneği Kurucu Başkanı

Leave a Comment:

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.