Login

Signup

Posted By

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları

22/04/2022 | 0 Comments
featured-image

Biz hazırız çocuklar, ya siz?

Essen Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği himayesinde Dortmund Türk Eğitim Merkezince organize edilen “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” hazırlıkları tamamlanmıştır. Etkinlikte DOTEM halk oyunları gruplarının yanı sıra farklı ülkelerden çocuk grupları da gösteriler sunacaktır. Çocuklar için sürpriz yarışmalar, atlı karınca, salıncak, büyük zıp zıp oyun kaleleri ile pamuk şekeri, patlamış mısır ve birçok yiyecek ve içecek stantlarımızla bayramımızı coşkuyla kutlayacağız.

Ayrıca, Dortmund’ta bulunan Zafer Marketin katkılarıyla hazırlanmış olan şekerlemelerle dolu Essen Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği çantaları çocuklarımıza ücretsiz dağıtılacaktır.

Hediyelerin paketlenmesinde yardımlarını esirgemeyen Dortmund Türk Eğitim Merkezimizde eğitim gören kursiyerlerimizin ailelerine teşekkürlerimizi sunarız.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğimiz ücretsiz olup tüm vatandaşlarımız davetlidir. Umut Yolu Derneği, Weg der Hoffnung e.V. olarak biz de oradayız, standımıza sizleri de bekleriz.

Yer: Dietrich-Kuenig-Haus

Tarih: 23 Nisan 2022 Cumartesi, saat 14:00-19:30

Adres: Leopoldstr. 50-58, 44147 Dortmund

Güncelleme: Etkinlikte biz de üzerimize düşen görevi yerine getirdik, standımızda ilgili herkese gerekli bilgilendirmeleri yaptık.


Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et