Login

Signup

Posted By

Çobanlar Ailesi’nin de Yüzünü Güldürdük

09/05/2022 | 0 Comments
featured-image

Hayrunnisa Çobanlar henüz 6 yaşında ve 2 gözünün arkasında da tümörü var Hayrunnisa kızımızın. Anne Hülya Çobanlar ve babası Bilal Çobanlar ile Proton Tedavisi almak için 23 Şubat 2022 tarihinde Ankara’dan Almanya’daki Essen Üniversitesi Kliniğine geldiler. 15 Mart 2022’de hastaneye kayıt yaptırdılar ve tedavisi 29 Mart 2022’de gerçekleşmeye başladı.

Tedavi sürecinin uzunluğu ve yıpratıcı yönlerinin çokluğu nedeni ile maddi ve manevi destek alabilmek için hasta çocuğumuzun ailesi Almanya’da yardım kuruluşlarını araştırırken derneğimizin web sitesi üzerinden bize ulaştılar. Derneğimiz aile ile yapmış olduğu görüşmelerin neticesinde bu zorlu süreçte onları yalnız bırakmayarak gerekli her türlü desteği sağladı.

Derneğimiz üzerine düşen görevi siz değerli üyelerimiz, sponsorlarımız, gönüllü destekçilerimiz ve yardımsever insanlarımız sayesinde başarabildi. Sizler sayesinde bir aileye, bir hasta çocuğumuza daha yardım edebilmenin mutluluğunu ve onuru yaşıyoruz. Katkı sağlayan herkese teşekkür eder, ailemize geçmiş olsun dileriz.

Saygı ve sevgilerimle.

Aynur ÇELİKDÖVEN
Weg der Hoffnung e.V.
Umut Yolu Derneği Kurucu Başkanı


Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et