Login

Signup

Posted By

ELTERNABEND: Umut Dolu Buluşmalarla Güçleniyoruz

25/04/2024 | 0 Comments
featured-image

24 Nisan 2024 tarihinde Uni Klinik Essen’de gerçekleştirdiğimiz “ELTERNABEND’’ta hasta çocuklarımız ve aileleriyle birlikte güzel bir vakit geçirdik. Birkaç saatliğine de olsa günlük sıkıntılarını, sorunlarını ve duygularını paylaşarak onlara moral depolamaya çalıştık. Bu etkinliğin hem onlar hem de bizler için çok değerli bir zaman dilimi olduğuna inanıyoruz.
Her iki haftada bir Çarşamba günü düzenlediğimiz “ELTERNABEND’’ derneğimizin en değerli çalışmalarından biridir. Sadece hasta çocuklarımızın değil, aynı zamanda velilerimizin de çeşitli konularda yardıma ihtiyaç duyabileceğinin farkındayız. Bu özel zamanlar, ailelerin bir araya gelerek deneyimlerini paylaşabilecekleri, duygularını ifade edebilecekleri ve birbirlerinden destek alabilecekleri güvenli bir ortam sunmaktadır. Sevinçleri, hüzünleri ve heyecanları bir arada yaşayarak, birlikte güçleniyoruz. Bu etkinlikteki her an, birlikte geçirdiğimiz zamandan aldığımız güçle dolu.
Umut Yolu Derneği (Weg der Hoffnung e.V.) olarak, bu anlamlı buluşmaların devamlılığı için tüm üyelerimize, gönüllülerimize ve sponsorlarımıza kalpten teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Umut Yolu Derneği “Weg der Hoffnung e.V.’’


Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et