Login

Signup

Posted By

Essen Üniversitesi’nde Kurban Bayramı Coşkusu

07/07/2023 | 0 Comments
featured-image

30 Haziran 2023 tarihinde, Umut Yolu Derneği olarak Essen Üniversite Hastanesi Onkoloji Bölümü’nde, Kurban Bayramı’nın sevincini hastanede tedavi gören çocuklar ve aileleri ile paylaşmak için bir araya geldik.

Bu anlamlı ziyaret, çocukların tedavi süreçlerinde moral bulmalarını sağlamak amacıyla düzenlendi. Onlara sevdikleri oyuncaklarla birlikte bolca şeker, çikolata ve diğer hediyeleri dağıtarak bayram ruhunu yansıtmaya çalıştık. Çocuklarımızın yüzlerindeki sevinç ve mutluluğu görmek, tüm emeklerimizin karşılığını aldığımızı hissettirdi.

Essen Üniversite Hastanesi Onkoloji Bölümü’ndeki bu bayram ziyareti, umut ve sevgi dolu bir atmosferin oluşmasına katkıda bulundu. Çocuklarımızın yüzlerindeki tebessüm, bizlere ne kadar değerli bir etkinlik gerçekleştirdiğimizi gösterdi. Üyelerimizin ve gönüllülerimizin desteğiyle, gelecekte daha fazla çocuğun yüzünde gülümseme oluşturabilmeyi umuyoruz. Onlarla birlikte çalışmak, çocuklarımızın yaşamlarına dokunmanın ve umut olmanın gücünü gösteriyor. Umut Yolu Derneği olarak tekrar üyelerimize ve gönüllülerimize teşekkür ediyoruz.


Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et