Login

Signup

Posted By

“Lösemi” Bilgilendirme Sunumu 21.10.2022

24/10/2022 | 0 Comments
featured-image

21.10.2022 Cuma günü derneğimizde yine bir ilki gerçekleştirdik ve LÖSEMİ ile ilgili sunum yaptık. Aylık olarak yapmayı düşündüğümüz bu sunumlarla ilgili sonraki iki ayın da programını yaptık ve duyurularını bu haftadan itibaren yapmaya başlayacağız.

İlk sunumumuzu derneğimizin kurucu başkanı sayın Aynur Çelikdöven gerçekleştirdi. Lösemiye yakalanmayı engelleyebilir miyiz? Lösemi bulaşıcı bir hastalık mı? Lösemi olmamak için ne yapmalı? Lösemi önlenebilir mi? Üzüntüden lösemi olunur mu? Bu sorulara cevap oluşturabilecek bilgilendirme gerçekleştirildi.
Yer darlığı sebebi ile sınırlı sayıda katılımcıya yapmış olduğumuz bu ilk sunumumuzda yeni insanlar tanıdık ve bunlardan bazıları yeni üyelerimiz oldular.

Bir sonraki sunumumuz 25.11.2022 tarihinde Dr. Tanja Höll tarafından Almanca olarak, Beyin Tümörleri hakkında yapılacaktır. Belirtileri nedir, tanısı nasıl olur, tedavi yolları nedir; gibi sorulara cevap bulabileceğiniz bu sunumuza da sizleri bekleriz. Yer darlığı sebebi ile lütfen önceden katılacağınızı bildiriniz.

Bu ilk sunumda bizleri yalnız bırakmayan bütün katılımcılara teşekkür ederiz.

Weg der Hoffnung e.V.
Umut Yolu Derneği

Leave a Comment:

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.