Deprecated: Hook custom_css_loaded is deprecated since version jetpack-13.5! Use WordPress Custom CSS instead. Jetpack artık Özel CSS'i desteklemiyor. Özel stilleri sitenize nasıl uygulayacağınızı öğrenmek için WordPress.org belgelerini okuyun: https://wordpress.org/documentation/article/styles-overview/#applying-custom-css in /www/htdocs/w019b492/umutyolu.org/wp-includes/functions.php on line 6078
Sponsorlarımıza Teşekkür ve Basın Toplantısı (16.2.2020) – Umut Yolu Derneği

Login

Signup

Posted By

Sponsorlarımıza Teşekkür ve Basın Toplantısı (16.2.2020)

16/02/2020 | 0 Comments
featured-image

20. Yıl Dönümü Sponsorlarımıza Teşekkür Ederiz!

“Weg der Hoffnung e.V.” Umut Yolu Derneği’mizin genel merkezinde düzenlediğimiz basın toplantımızla, 20. yıl dönümümüze sponsor olan hayırseverlere teşekkür etme fırsatı bulduk. Aynı zamanda 20. Yıl programımız hakkında fikir alışverişinde bulunarak sizlere çok güzel bir program hazırlayıp sunabilme fırsatını bizlere bahşeden, cömert yardım ve destekleri için bir kez de sizler huzurunda onlara teşekkür ederiz.

16.02.2020 tarihinde dernek genel merkezimizde yaptığımız sponsorlarımıza teşekkür içerikli basın, tanıtım ve tanışma toplantımızı haberleştirip yayınlayan Batı Karadeniz’in dünyaya açılan penceresi BRTV’ye ve bizleri yalnız bırakmayan Ali İnan beyefendiye teşekkür ederiz. Katılım gösteren diğer değerli basın mensupları Post Aktüel gazetesinden Murat Pehlivan ve Murat Ali Blach, Türkiye Gazetesi’nden İbrahim Yüksel, Lokal Bakış’tan Mustafa Güleç ve PAK Medya’dan Ali Kaya’ya teşekkür ederiz.

Basın, tanıtım ve tanışma toplantımızda bizlere eşlik eden bazı sponsorlarımız da şöyleydi; Güneş Sanierung’tan Zihni Güneş ve Yildirim Fidan, Derewa GmbH’den Selçuk Kılıç, Dilek Moda’dan Dilek Yaman, Erenel Market’ten Murat Erenel, TTI Baustoffe’den Mesut Tunç, B&K Bauunternehmung’ta Kalender Ahsen, Kral GmbH’den Birol Ertural, Necati Tente ve Deniz Güneş, Mini & Mickie’den Mery Kay ve Oya Ertem, City Markt’tan Uğur Baydar, AMC’den Ender Özergin, Blumen Hollender’dan Selma Avcı, Akar GmbH’den Hüseyin Akar’a ve toplantımıza gelemeyip mesaj gönderen diğer bütün sponsorlarımıza ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.

Aynur ÇELİKDÖVEN
Weg der Hoffnung e.V. Umut Yolu Derneği Kurucu Başkanı


 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


 


 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et