Login

Signup

Posted By

Teşekkürler Derewa ve Güneş Sanierung

03/11/2023 | 0 Comments
featured-image

Geçtiğimiz aylarda, Derneğimiz adına katkı sağlayabilmek amacıyla Mud Master 2023 etkinliğine katılan Derewa ve Güneş Sanierung firmalarının temsilcileri, heyecan dolu bir ziyaret gerçekleştirdi ve dernek ofisimizi onurlandırdılar. Bu değerli ziyaretleriyle birlikte, yürüttüğümüz projeleri yakından görmek için zaman ayırarak dernek faaliyetlerimize olan desteklerini bir kez daha gösterdiler. Derewa ve Güneş Sanierung firmaları, uzun yıllardır derneğimize düzenli olarak bağış yapan ve toplumumuzdaki fark yaratma misyonumuza olan inançlarıyla bilinen değerli destekçilerimizdendir. Bu süreçte bizlere sağladıkları güçlü destek, dernek projelerimizi daha geniş bir kitleye ulaştırmamızı ve ihtiyaç sahibi olan çocuklarımıza daha fazla yardım sunmamızı mümkün kılacaktır. Bu vesileyle, Selçuk Kılıç ve Zihni Güneş’e bir kez daha teşekkür etmek isteriz.
Dernek olarak, bu tür desteklerin ve dayanışmanın ne kadar değerli olduğunu biliyor, sizlerin de katkılarıyla projelerimizin daha geniş bir kitleye ulaşması için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
Umut Yolu Derneği
Weg der Hoffnung e.V.


Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et