Login

Signup

Posted By

UNI Klinik Düsseldorf’ta Bayram Coşkusu

23/05/2023 | 0 Comments
featured-image

Umut Yolu Derneği (Weg der Hoffnung e.V.) olarak 29 Nisan 2023’te Schlossmanhaus’ta tedavi gören çocuklar ve aileleri için moral depolamak, onlara unutulmaz bir gün yaşatmak için dernek üyelerimiz ve gönüllülerimizle bir araya geldik. “Şeker Bayramı” adı altında Uni Klinik Düsseldorf’un ev sahipliğinde unutulmaz bir etkinlik gerçekleştirdik.

Dernek olarak, tedavi gören çocuklarımızın ve ailelerinin ihtiyaçlarını anlıyor, onların yanında olmak ve destek olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Etkinlikte, çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirecekleri ve keyifli vakit geçirecekleri birçok farklı aktiviteler sunuldu. Balon süsleme, dans ve müzik performansları, Pikachu, Süper Mario, çocuklarımızın sevdiği lezzetli atıştırmalıklar ve birbirinden güzel hediyeler ile dolu geçen unutulmaz bir günün sonunda yüzlerindeki tebessümü görmek de bizim ödülümüz oldu.
Tüm bunların yanı sıra, bu özel etkinlik Schlossmanhaus’ta tedavi gören çocuklar ve aileleri arasında da bir dayanışma ve kaynaşma ortamı sundu.

Umut Yolu Derneği olarak, çocuklarımızın hayatında unutulmaz anlara bir yenisi daha eklemiş olmaktan mutluluk duyuyor, zor dönemden geçmiş ya da geçmekte olan çocuklarımızın yanında olan ve desteğini esirgemeyen kurumlara ve gönüllülere teşekkür ediyoruz.

Weg der Hoffnung e.V.
Umut Yolu Derneği


Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et