Login

Signup

Posted By

Düsseldorf Hastanesi´nde “Dilek Kutusu” Heyecanı!

18/01/2023 | 0 Comments
featured-image

Umut Yolu Derneği (Weg der Hoffnung e.V.) olarak uzun yıllardır çocuklarımızın hayallerine ulaşma yolunda ekibimizle birlikte güzel projelere imza atmaktayız. Bunlardan biri de aralık ayında başlattığımız geleneksel hale gelen `dilek kutusu` projemizdir.

Düsseldorf Hastanesi Çocuk Onkoloji Bölümü Başkanı ve üyeleri ile gerçekleştirdiğimiz toplantı sonucu bir dilek kutusunu da buraya bırakma kararı almıştık. Süreci büyük bir dayanışma ve özveri ile yürüttük. Hepimizin ortak amacı olan, çocukların yüzündeki gülümseme, bizi bir araya getirerek hızlı bir şekilde sonuca varmamızı sağladı. Çocukların, hayalini kurdukları hediyeleri Noel zamanında açmış olduklarını bilmek bizim için büyük bir mutluluk oldu.

Ekibimiz ve gönüllülerimiz ile çocuklarımızın ve ailelerinin hayatlarında iz bırakmak için birçok projeler geliştirmekle beraber bu projeleri tasarlarken hayal kurmakta sınır tanımıyoruz.
Umut Yolu Derneği (Weg der Hoffnung e.V.) olarak zor dönemden geçmiş ya da geçmekte olan çocuklarımızın ve ailelerin Noel döneminde de yüzlerini gülümsetmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bizim de Dernek olarak değişmeyen dileğimiz, çocuklarımızın tedavi süreçlerinin sağlık ve kolaylıkla tamamlandığını görmek ve bunun için çabalarımıza ara vermeden devam etmek olacaktır.

Umut Yolu Derneği
Weg der Hoffnung e.V.

Leave a Comment:

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.