Login

Signup

Posted By

Witten Herdecke Toplum Hastanesi`ne Yeni Yıl Bağışı

18/01/2023 | 0 Comments
featured-image

Umut Yolu Derneği (Weg der Hoffnung e.V.) olarak uzun yıllardır çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirebilmek adına dernek üyeleri ve gönüllülerimiz ile farklı projeler gerçekleştirdik. Yaptığımız işler esnasında hem var olan projelerimize katkı sağladık, hem de birlikte çalıştığımız kurumun yapısına uygun projeler tasarlayarak çocukların hayallerini unutulmaz kıldık.
Witten Herdecke Toplum Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisi bu yıl oyun odaları için kitap, oyuncak ve terapi malzemeleri bağışında bulunulmasını istedi.
Aralık ayında birçok hediyeyi onlar için hazır hale getirdik. Odaları gezerken Doktorlar, Hemşireler, Sosyal Hizmet Uzmanları ve Eğitimciler ile görüşme fırsatımız oldu. Klinikteki odaların çocuklarımızın ve ailelerin konforuna göre düzenlenmiş olmasını ve ekibin samimiyetini görmek bizi çok mutlu etti. Hastanelerin de ilgisi ve desteği ile süreci kolaylık ve heyecan içeresinde yürütmüş olmak bizim için bir zevkti.

Çocuklarımızın hediyelerini tam da Noel zamanında sevinç ve eğlenceyle açtıklarını görmek de bizim için en büyük hediye oldu.

Umut Yolu Derneği olarak zor dönemden geçmiş ya da geçmekte olan çocuklarımızın ve ailelerin Noel döneminde de yüzlerini gülümsetmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bizim de Dernek olarak değişmeyen dileğimiz, çocuklarımızın tedavi süreçlerinin sağlık ve kolaylıkla tamamlandığını görmek ve bunun için çabalarımıza ara vermeden devam etmek olacaktır.

Umut Yolu Derneği
Weg der Hoffnung e.V.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.