Login

Signup

Posted By

INFO TAG (Bilgilendirme Günü) ve YAZ ŞENLİĞİ

19/05/2022 | 0 Comments
featured-image

INFO TAG (Bilgilendirme Günü) ve YAZ ŞENLİĞİ

2 yıllık aradan sonra yine yeni yeniden! Hazırlık çalışmalarımız bitirdik ve artık büyük günü bekliyoruz. Şenliğimiz, hasta çocuklarımız ve aileleri ile üyelerimiz ve birkaç seçkin davetlinin katılımı ile 28 Mayıs 2022 tarihinde sadece sınırlı sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşecektir.

Bu yıldan itibaren her yıl şenliğimiz için bir gündem belirleyeceğiz. Bu yılın konseptini Bilgilendirme Günü (INFO TAG) adı altında topladık.

DİKKAT: Sadece davetliler katılabilir.

Şenliğimizin Geçmişi
Weg der Hoffnung e.V. (Umut Yolu Derneği) olarak çok uzun yıllardır organize ettiğimiz ama pandemi dolayısı ile 2 senedir ara verdiğimiz, geleneksel olarak her yıl derneğimize ait Melekler Bahçesi’nde düzenlediğimiz yaz şenliği tatile çıkmalarına izin verilmeyen lösemili çocuklar için bir moral ve motivasyon festivaldir. Bu nedenle bu festival günlük klinik rutinde bir değişiklik olmasından da öte hastalıktan etkilenen çocukların birlikte oyunlar oynayabileceği ve aile bireylerinin fikir alışverişinde bulunabilmeleri ve bütün katılımcıların dolu dolu bir gün yaşayabilmeleri için bir araya gelme ve güç birliği sağlama gibi önemli sonuçları olan değerli bir etkinliktir.
“Melekler Bahçesi’ diye adlandırdığımız bu mutluluk, heyecan ve sevinç dolu buluşma ve kaynaşma noktamızda, kanserden etkilenmeyen aileleri de davet ederek etkilenen insanlara buluşturmayı başardık.

Şenliklerimizde Neler Var?
Daha önceki şenliklerimizde;
Eğlence için yüksek bir dağ tırmanış duvarımız,
Mickey ve Minnie Mouse,
Balıkesirliler ve Mavi Melekler adlı çocuk dans grupları,
“Ruhrpottriders” ve “Tertipler Biker” motosiklet kulüplerinin şovu,
Yiyecek ve içecek standlarımızda; patlamış mısır, buzlu dondurma ve waffle gibi daha birçok değişik tatları ikram ettik.

Bu yıl neler mi olacak… Tamamen sürpriz.

Leave a Comment:

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.