Login

Signup

Posted By

Yaz Şenliği & Bilgilendirme Günü 2023

13/06/2023 | 0 Comments
featured-image

Umut Yolu Derneği (Weg der Hoffnung e.V.) ‘nin her bir üyesi için büyük önem taşıyan bir etkinlik olan yaz şenliğimiz 03.06.2023 cumartesi günü büyük bir coşku ve destekle gerçekleşti!

Bu özel etkinlikte sizlerle bir araya gelerek hasta çocuklarımız ve ailelerimizin motivasyonunu artırmak ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmalarına katkıda bulunmak amacıyla bir araya geldik. Eğlence dolu bu günü unutulmaz kılan ise siz değerli katılımcılarımızdı.

Yaz eğlencemizde aramızda görmekten onur duyduğumuz konuklarımız da vardı. Oberhausen Bölge Belediye Başkanı Manfred Flore, eski Bölge Belediye Başkanı Klaus Dieter Broß, Sponsorlarımız; Çağla Fleisch Groß Handel Orhan Buyurman, Blumen Holländer Selma Avcı ve değerli Basın Mensupları; Post Gazetesi İbrahim Yüksel, Post Gazetesi Murat Pehlivan, Lokal Blick Mustafa Güleç ve Post gazetesi Murat Ali Blach sizlerle birlikte bu anlamlı etkinlikte yer aldılar. Onların katılımı ve destekleri, etkinliğimize büyük bir değer kattı ve bu özel günü daha da anlamlı kıldı.

Hem gençler hem de yetişkinler için özenle seçilen birbirinden renkli etkinlikler, herkesin keyifli vakit geçirmesini sağladı. Oyunlar, dans gösterileri ve sürprizlerle dolu programımız, güçlü bağlar kurmak adına harika bir fırsat oldu.

Umut Yolu Derneği (Weg der Hoffnung e.V.) olarak, birlikte olmanın gücünü bir kez daha hissettik. Sizlerle harika anılar biriktirdik ve umut dolu bir gün geçirdik.

Etkinliğimize katılan tüm konuklarımıza ve destek veren herkese teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Umut Yolu Derneği
Weg der Hoffnung e.V.


Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et