Login

Signup

Posted By

Yaz Şenliği

07/03/2015 | 0 Comments
featured-image

Weg der Hoffnung e.V. (Umut Yolu Derneği)nin Melekler Bahçesi’nde her sene düzenlenen yaz festivali tatile çıkmalarına izin verilmeyen lösemili çocuklar için bir moral ve motivasyon festivaldir. Bu nedenle bu festival günlük klinik rutinde bir değişiklik olmasından da öte hastalıktan etkilenen çocukların birlikte oyunlar oynayabileceği ve aile bireylerinin fikir alışverişinde bulunabilmeleri ve bütün katılımcıların dolu dolu bir gün yaşayabilmeleri için bir araya gelme ve güç birliği sağlama gibi önemli sonuçları olan değerli bir etkinliktir.

Bu haberdeki şenliğimize katılan bazı kişiler; Belediye Başkanı Sayın Elia Albrecht-Mainz, Türkiye Milletvekili Sayın Nurdan Şanlı, Kadın Hakları Komiseri Sayın Klaus-Dieter Broß, Bottrop Belediye Başkanı Sayın Klaus Strehl, Konsolos Yardımcısı Sayın Nesrin Tuncay, Sparkasse Bölge Müdürü Sayın Thorsten Berg, dernek üyeleri, dernek gönüllüleri ve hasta yakını aile bireyleri.

GÖZLEM

İbrahim YÜKSEL


Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Umut Yolu Derneği sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et